Additional information
| Weight | 335 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.8 cm |
| Pages | 288 |
| Author(s) | Konangi |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789386555038 |
| Weight | 335 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.8 cm |
| Pages | 288 |
| Author(s) | Konangi |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789386555038 |
Reviews
There are no reviews yet.