Additional information
| Weight | 320 g |
|---|---|
| Dimensions | 20.7 × 14.7 × 1.2 cm |
| Pages | 272 |
| Author(s) | Rajkumar C J |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| Weight | 320 g |
|---|---|
| Dimensions | 20.7 × 14.7 × 1.2 cm |
| Pages | 272 |
| Author(s) | Rajkumar C J |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.