Additional information
| Weight | 340 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.6 cm |
| Pages | 316 |
| Author(s) | Xinran |
| Translation | Vijayapadma G |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| Weight | 340 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.6 cm |
| Pages | 316 |
| Author(s) | Xinran |
| Translation | Vijayapadma G |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.