Additional information
| Weight | 125 g |
|---|---|
| Dimensions | 18.3 × 12.3 × 0.8 cm |
| Pages | 136 |
| Author(s) | Anton Balasingam |
| Publisher | Thamizhar Thayagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Fourth |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| Weight | 125 g |
|---|---|
| Dimensions | 18.3 × 12.3 × 0.8 cm |
| Pages | 136 |
| Author(s) | Anton Balasingam |
| Publisher | Thamizhar Thayagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Fourth |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.