Additional information
| Weight | 125 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.7 × 0.7 cm |
| Pages | 120 |
| Author(s) | R Parthasarathy |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123415529 |
| Weight | 125 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.7 × 0.7 cm |
| Pages | 120 |
| Author(s) | R Parthasarathy |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123415529 |
Reviews
There are no reviews yet.