Additional information
| Weight | 340 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.6 × 14 × 1.4 cm |
| Pages | 312 |
| Author(s) | Thangar Bachan |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| Weight | 340 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.6 × 14 × 1.4 cm |
| Pages | 312 |
| Author(s) | Thangar Bachan |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.