Additional information
| Weight | 174 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 168 |
| Author(s) | Karthigesu Sivathambi |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123417585 |
| Weight | 174 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 168 |
| Author(s) | Karthigesu Sivathambi |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123417585 |
Reviews
There are no reviews yet.