Additional information
| Weight | 45 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 0.3 cm |
| Pages | 32 |
| Author(s) | Ki Veeramani |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2007 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9997720145658 |
| Weight | 45 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 0.3 cm |
| Pages | 32 |
| Author(s) | Ki Veeramani |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2007 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9997720145658 |
Reviews
There are no reviews yet.