Additional information
| Weight | 75 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 0.5 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Na Muthukumar |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789389857375 |
௹110.00
| Weight | 75 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 0.5 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Na Muthukumar |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789389857375 |
Reviews
There are no reviews yet.