Additional information
| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 0.4 cm |
| Pages | 64 |
| Author(s) | Na Muthukumar |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789389857320 |
| Weight | 60 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 0.4 cm |
| Pages | 64 |
| Author(s) | Na Muthukumar |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789389857320 |
Reviews
There are no reviews yet.