Additional information
| Weight | 365 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 14 × 2 cm |
| Pages | 320 |
| Author(s) | Deepachelvan |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789391994310 |
| Weight | 365 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 14 × 2 cm |
| Pages | 320 |
| Author(s) | Deepachelvan |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789391994310 |
Reviews
There are no reviews yet.