Additional information
| Weight | 215 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 14.1 × 1.1 cm |
| Pages | 176 |
| Author(s) | Christy Subadhra, Geetha V |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| Weight | 215 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 14.1 × 1.1 cm |
| Pages | 176 |
| Author(s) | Christy Subadhra, Geetha V |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.