Additional information
| Weight | 185 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.8 × 0.8 cm |
| Pages | 160 |
| Author(s) | Inthiran |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789386555472 |
| Weight | 185 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.8 × 0.8 cm |
| Pages | 160 |
| Author(s) | Inthiran |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789386555472 |
Reviews
There are no reviews yet.