Additional information
| Weight | 110 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 14 × 0.6 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Sakthi Bahdur D |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789387333529 |
| Weight | 110 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 14 × 0.6 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Sakthi Bahdur D |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789387333529 |
Reviews
There are no reviews yet.