Additional information
| Weight | 80 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 14.5 × 0.3 cm |
| Pages | 48 |
| Author(s) | Adele Balasingam |
| Publisher | Sencholai |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2024 |
| Format | Paperback |
| Weight | 80 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 14.5 × 0.3 cm |
| Pages | 48 |
| Author(s) | Adele Balasingam |
| Publisher | Sencholai |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2024 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.