Additional information
| Weight | 95 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.4 cm |
| Pages | 64 |
| Author(s) | Kalapriya |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| Weight | 95 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.4 cm |
| Pages | 64 |
| Author(s) | Kalapriya |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.