Additional information
| Weight | 125 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.6 × 14.2 × 0.5 cm |
| Pages | 96 |
| Author(s) | Kavitha Sornavalli |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| Weight | 125 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.6 × 14.2 × 0.5 cm |
| Pages | 96 |
| Author(s) | Kavitha Sornavalli |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.