Additional information
| Weight | 35 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.3 cm |
| Pages | 16 |
| Author(s) | Jeevanandham P |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2012 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123422428 |
| Weight | 35 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.3 cm |
| Pages | 16 |
| Author(s) | Jeevanandham P |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2012 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123422428 |
Reviews
There are no reviews yet.