Additional information
| Weight | 135 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 120 |
| Author(s) | Shanmugadhasan N |
| Publisher | Alaigal Veliyeettagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| Weight | 135 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 120 |
| Author(s) | Shanmugadhasan N |
| Publisher | Alaigal Veliyeettagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.