Additional information
| Weight | 440 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 13.4 × 2.6 cm |
| Pages | 424 |
| Author(s) | Revathy Gunasekaran, Seyaprakasam Pa |
| Publisher | Pulam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| Weight | 440 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 13.4 × 2.6 cm |
| Pages | 424 |
| Author(s) | Revathy Gunasekaran, Seyaprakasam Pa |
| Publisher | Pulam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.