Additional information
| Weight | 275 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 15 cm |
| Pages | 240 |
| Author(s) | Dharumi |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789384646387 |
| Weight | 275 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 15 cm |
| Pages | 240 |
| Author(s) | Dharumi |
| Publisher | Ethir Veliyeedu |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789384646387 |
Reviews
There are no reviews yet.