Additional information
| Weight | 225 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 1.2 cm |
| Pages | 192 |
| Author(s) | Ku Ve Ki Aasan |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380971704 |
| Weight | 225 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 1.2 cm |
| Pages | 192 |
| Author(s) | Ku Ve Ki Aasan |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380971704 |
Reviews
There are no reviews yet.