Additional information
| Weight | 146 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 118 |
| Author(s) | Ross Malick |
| Translation | Elango Iniyan |
| Publisher | Karuppu Pradhigal |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
௹120.00
| Weight | 146 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 118 |
| Author(s) | Ross Malick |
| Translation | Elango Iniyan |
| Publisher | Karuppu Pradhigal |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.