Additional information
| Weight | 240 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 14 × 1.3 cm |
| Pages | 198 |
| Author(s) | Diwan Se |
| Publisher | Ilakkiyacholai |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788195303465 |
| Weight | 240 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 14 × 1.3 cm |
| Pages | 198 |
| Author(s) | Diwan Se |
| Publisher | Ilakkiyacholai |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788195303465 |
Reviews
There are no reviews yet.