Additional information
| Weight | 265 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.2 × 14 × 1.1 cm |
| Pages | 224 |
| Author(s) | Aringnar Anna |
| Publisher | Poombuhar |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Hardcover |
| Weight | 265 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.2 × 14 × 1.1 cm |
| Pages | 224 |
| Author(s) | Aringnar Anna |
| Publisher | Poombuhar |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Hardcover |
Reviews
There are no reviews yet.