Additional information
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 14 × 0.2 cm |
| Pages | 40 |
| Author(s) | Ki Veeramani |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 14 × 0.2 cm |
| Pages | 40 |
| Author(s) | Ki Veeramani |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.