Additional information
| Weight | 250 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 13.6 × 1 cm |
| Pages | 256 |
| Author(s) | Pathirumalai |
| Publisher | Nakkheeran Publications |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| Weight | 250 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 13.6 × 1 cm |
| Pages | 256 |
| Author(s) | Pathirumalai |
| Publisher | Nakkheeran Publications |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.