Additional information
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.3 cm |
| Pages | 40 |
| Author(s) | Adhi Pulavar |
| Publisher | Vidiyal Pathippagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788189867690 |
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.3 cm |
| Pages | 40 |
| Author(s) | Adhi Pulavar |
| Publisher | Vidiyal Pathippagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788189867690 |
Reviews
There are no reviews yet.