Additional information
| Weight | 125 g |
|---|---|
| Dimensions | 215 × 14 × 0.7 cm |
| Pages | 94 |
| Author(s) | Vladimir I Lenin |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| Weight | 125 g |
|---|---|
| Dimensions | 215 × 14 × 0.7 cm |
| Pages | 94 |
| Author(s) | Vladimir I Lenin |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.