Additional information
| Weight | 120 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.8 × 0.6 cm |
| Pages | 112 |
| Author(s) | Kanagaratna A J |
| Publisher | Parisal |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2009 |
| Format | Paperback |
| Weight | 120 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.8 × 0.6 cm |
| Pages | 112 |
| Author(s) | Kanagaratna A J |
| Publisher | Parisal |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2009 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.