Additional information
| Weight | 2360 g |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 22 cm |
| Author(s) | Vidiyal Pathippagam |
| Publisher | Vidiyal Pathippagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2024 |
| Format | Hardcover |
| Weight | 2360 g |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 22 cm |
| Author(s) | Vidiyal Pathippagam |
| Publisher | Vidiyal Pathippagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2024 |
| Format | Hardcover |
Reviews
There are no reviews yet.