Additional information
| Weight | 80 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.7 × 0.4 cm |
| Pages | 64 |
| Author(s) | A Ka Eswaran |
| Publisher | Parisal |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| Weight | 80 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.7 × 0.4 cm |
| Pages | 64 |
| Author(s) | A Ka Eswaran |
| Publisher | Parisal |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.