Additional information
| Weight | 175 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 14.2 × 0.8 cm |
| Pages | 136 |
| Author(s) | A Ka Eswaran |
| Publisher | Sencholai |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| Weight | 175 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 14.2 × 0.8 cm |
| Pages | 136 |
| Author(s) | A Ka Eswaran |
| Publisher | Sencholai |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.