Additional information
| Weight | 250 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 14 × 1.5 cm |
| Pages | 244 |
| Author(s) | Na Muthumohan |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789388050784 |
| Weight | 250 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 14 × 1.5 cm |
| Pages | 244 |
| Author(s) | Na Muthumohan |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789388050784 |
Reviews
There are no reviews yet.