Additional information
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.4 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Na Vanamamalai |
| Publisher | Alaigal Veliyeettagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789392213311 |
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.4 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Na Vanamamalai |
| Publisher | Alaigal Veliyeettagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789392213311 |
Reviews
There are no reviews yet.