Additional information
| Weight | 8 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.4 cm |
| Pages | 55 |
| Author(s) | Sakesh Santhiya R P |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| Weight | 8 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.4 cm |
| Pages | 55 |
| Author(s) | Sakesh Santhiya R P |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.