Additional information
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 14 × 0.5 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Nedunchezhiyan R |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 14 × 0.5 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Nedunchezhiyan R |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.