Additional information
| Weight | 70 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 0.02 cm |
| Pages | 32 |
| Author(s) | Vizhiyan |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| Weight | 70 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 0.02 cm |
| Pages | 32 |
| Author(s) | Vizhiyan |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.