Additional information
| Weight | 130 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 0.8 cm |
| Pages | 92 |
| Author(s) | JVBavar |
| Translation | Prabakaran Pa |
| Publisher | Neelam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| Weight | 130 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 0.8 cm |
| Pages | 92 |
| Author(s) | JVBavar |
| Translation | Prabakaran Pa |
| Publisher | Neelam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.