Additional information
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.2 × 14 × 0.5 cm |
| Pages | 78 |
| Author(s) | Chinthan V P |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Fourth |
| Year of Publication | 2007 |
| Format | Paperback |
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.2 × 14 × 0.5 cm |
| Pages | 78 |
| Author(s) | Chinthan V P |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Fourth |
| Year of Publication | 2007 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.