Additional information
| Weight | 80 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.7 × 0.4 cm |
| Pages | 64 |
| Author(s) | Ku Ve Ki Aasan |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| Weight | 80 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.7 × 0.4 cm |
| Pages | 64 |
| Author(s) | Ku Ve Ki Aasan |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.