Additional information
| Weight | 570 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 13.8 × 3 cm |
| Pages | 520 |
| Author(s) | Prapanchan |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788194346562 |
| Weight | 570 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 13.8 × 3 cm |
| Pages | 520 |
| Author(s) | Prapanchan |
| Publisher | Discovery Book Palace |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788194346562 |
Reviews
There are no reviews yet.