Additional information
| Weight | 135 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 0.4 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Ya mu siva |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| Weight | 135 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 0.4 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Ya mu siva |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.