Additional information
| Weight | 395 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 14 × 2 cm |
| Pages | 342 |
| Author(s) | NILL |
| Translation | Nizhalvannan |
| Publisher | Sencholai |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| Weight | 395 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 14 × 2 cm |
| Pages | 342 |
| Author(s) | NILL |
| Translation | Nizhalvannan |
| Publisher | Sencholai |
| Language | Tamil |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.