Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.1 cm |
| Pages | 192 |
| Author(s) | Sumathi S T |
| Publisher | Alaigal Veliyeettagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789392213007 |
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.1 cm |
| Pages | 192 |
| Author(s) | Sumathi S T |
| Publisher | Alaigal Veliyeettagam |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789392213007 |
Reviews
There are no reviews yet.