Additional information
| Weight | 195 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 160 |
| Author(s) | Thamizhmani N M |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789395776127 |
| Weight | 195 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 160 |
| Author(s) | Thamizhmani N M |
| Publisher | Bharathi Puthakalayam |
| Language | Tamil |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789395776127 |
Reviews
There are no reviews yet.