Additional information
| Weight | 54 g |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 0.5 cm |
| Pages | 86 |
| Author(s) | A Sivasubramanian |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123420963 |
| Weight | 54 g |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 0.5 cm |
| Pages | 86 |
| Author(s) | A Sivasubramanian |
| Publisher | NCBH |
| Language | Tamil |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788123420963 |
Reviews
There are no reviews yet.