Additional information
| Weight | 105 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.8 × 0.5 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Ko Karunanidhi |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
௹80.00
| Weight | 105 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.8 × 0.5 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Ko Karunanidhi |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.