Additional information
| Weight | 280 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.5 × 2.8 cm |
| Pages | 424 |
| Author(s) | Kannan R |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780143429036 |
௹499.00
| Weight | 280 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.5 × 2.8 cm |
| Pages | 424 |
| Author(s) | Kannan R |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780143429036 |
Reviews
There are no reviews yet.