Additional information
| Weight | 270 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.8 × 1.2 cm |
| Pages | 208 |
| Author(s) | Antonio A Santucci |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2011 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350020944 |
| Weight | 270 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.8 × 1.2 cm |
| Pages | 208 |
| Author(s) | Antonio A Santucci |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2011 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350020944 |
Reviews
There are no reviews yet.